Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület 

Kapcsolat

Programok

AZ EGYESÜLETÜNK CÉLJA

Partnereink

web banner03

Budapesti kultúrséta programsorozatunk V. alkalmának, az Andrássy út megnevezést adtuk. Számos programhelyszín "megállóból", 3-at emelnék ki, ahol helyi szakvezetéssel is kiegészítve ismerhetjük meg az épületek belső tereit, 1-1 óra időtartamban: FÖLDALATTI VASÚTI MÚZEUM - OPERAHÁZ - MAGYAR FOTOGRÁFUSOK HÁZA (Mai Manó Ház). Programsorozatunk vezető idegenvezetőjének Makó J. Ádámnak (szokásához híven) sok-sok érdekes sztorijával fűszerezve fedezzük fel az Andrássy úton található nemzeti értékeinket!
Indulás: MÁJUS 22-én vasárnap 7:00-kor, a szokásos Tesco parkoló, 50 fős kényelmes busszal.
Visszaérkezés: 21.00-körüli időben.
Részvételi díj: 10.500 Ft (utazást, belépőket, szakvezetők és idegenvezető díjait tartalmazza) Ebédelés FAKULTATÍV!
Regisztrálni: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.