Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület 

Kapcsolat

Programok

AZ EGYESÜLETÜNK CÉLJA

Partnereink

 futas20221008mmbanner

Mozduljunk meg együtt, közösen a Nagyerdő madárvilága megóvásának érdekében. Egyesületünk 5 éve (folyamatosan télen-nyáron) az általunk készített és fenntartott madáretetők-madáritatók gondozásával és fenntartásával hívja fel a debreceniek figyelmét a természet és környezetvédelem fontosságára. Évente két alkalommal szervezzük meg programunkat "figyelemfelhívó, jótékonysági" - madáretetési szezon kezdése és befejezésekor -. Ez évi második megmozdulásunkat OKTÓBER 8-án SZOMBATRA tervezzük. Akik már részt vettek az előző években programunkon tudják, hogy minden esetben családias és igazán természetbarát közösség szerveződik. Minden rajtszámmal rendelkező és távot teljesítő sporttársunk MADARAS OKLEVÉLBEN részesül. 🙂
A regisztráció és részvétel ingyenes. Jelentkezni a weblapunkon: ITT
Minden kedves Természetbarátunkat és családjaikat szeretettel várunk! ❤
Gyülekező: 9:00 - 10:00 között a Köztemető 3-as kapu melletti kerítés mentén 300 m haladva, a tisztáson.
Teljesíteni kívánt távok,- szabadon választva - sétálva, futva, gyalogolva: 1,5 - 2,5 - 5 - 7 km.
EZZEL AZ ESEMÉNNYEL KAPCSOLÓDUNK A Debreceni Nagyerdőért Egyesület által szervezett NAGYERDŐ NAPJA programsorozatához. A Debreceni Nagyerdőt 1939. október 10-én, 83 évvel ezelőtt, az országban elsőként nyilvánították védetté.