"Karjában ringat az Erdő" pályázatunk helyezettjeinek névsora.

34268620 2095717727369195 4488599346715033600 oSzeretettel gratulálunk minden pályázati írást beküldő diákunknak és köszönjük szépen a részvételeteket. Ebben az évben az alábbi helyezések "születtek", amit 2018.06.01.-én ünnepélyes keretek között megünnepeltünk.

Továbbra is figyeljétek oldalainkat, valamint a következő tanévben a téli szünetetek előtt, kérdezzétek tanáraitokat a pályázati felhívásunkról! Nagyon ügyesek voltatok (mindenki), csak így tovább. Lassan következik a megérdemelt pihenésetek ideje.Kívánok mindnyájatoknak SZÉP NYARAT, üdvözlettel:Marincsák Ibolya, egyesületi elnök.

6-9 éves korcsoport VERS kategória. I.helyezett: VOLF LILI, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Szombathely Reményik Sándor Evangélikus Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola II. helyezett: KISS FLÓRA, "SÜNKALAND" Hajdúnánás Bocskai István Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola és Kollégium. III. helyezett: BÓNA ROZÁLIA "Erdő szélén tavasz" Érd Érdligeti Általános Iskola IV.helyezett: BOROS BODZA "SÉTA AZ ERDŐBEN" Gyula Implom József Általános Iskola V. helyezett: Robotka Réka Éva "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Göd Huzella Tivadar Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola VI. helyezett: PÁLINKÁS KATINKA "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Milota Hunyadi Mátyás Általános Iskola Tiszakóród Milotai Tagintézménye

6-9 éves MESE kategória. I.helyezett: SzŐCS-GAZDI ESZTER "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Székelyudvarhely (Románia) Benedek Elek Pedagógiai Líceum II. helyezett:(megosztva) KOVÁCS BOGLÁRKA "MIÉRT KÉSIK A TAVASZ?" Debrecen Debreceni Hatvani István Általános Iskola II. helyezett:(megosztva) LÁSZLÓ JÚLIA "ŐZPAJTÁS" Kecskemét Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola, AMI III.helyezett: SZABÓ NIKOLETT-VIRÁG "AZ ERDŐ , A MEZŐ ÉS A PATAK" Tasnád (Románia) Tasnádi Általános Iskola IV. DEMETER NICOLETA "A MÓKUS ÉS A KISMALAC" Tasnád (Románia) Tasnádi Általános Iskola V.helyezett: MAGYAR LUCA "A BÉKÁS-TÓ KELETKEZÉSE" Debrecen Petőfi S. Ált Isk. VI. helyezett: FESTŐ HANNA "HOVÁ TŰNT A NAPOCSKA?" Mátészalka Széchenyi István Katolikus és Német Nemzetiségi Általános Iskola

10-14 éves korcsoport VERS kategória. I.helyezett: PETRILLA RÉKA ÉDUA "HEGYEK, VÖLGYEK" Nyíregyháza Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI II. helyezett: JUHÁSZ MÁTÉ "NÉGY ÉVSZAK" Miskolc Herman Ottó Gimnázium III.helyezett: BAKCSI RÉKA "CSODA SZÉP ERDŐ" Csíkszereda, Hargita megye, Románia Petőfi Sándor Általános Iskola IV. helyezett: CSATA EMMA "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Szeged Karolina gimnázium V.helyezett: HORVÁTH EMMA "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Budapest Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium VI.helyezett: CSERY CSENGE "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Budapest Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

10-14 éves korcsoport PRÓZA kategória. I.helyezett: KISS SARLOTT MELANI "MIT REJT AZ ERDŐ?" Gyulafirátót Gyulaffy László Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola II. helyezett: DIHEN FERENC ISTVÁN "ETI, A KISRIGÓ" Békés Dr. Hepp Ferenc Ált. Isk. és AMI III.helyezett: FEHÉR NOÉMI "A FA TETEJE KARCOLTA AZ ÉG TÖRETLEN TÜKRÉT" Szabadka (Szerbia) Jovan Jovanović Zmas Általános Iskola. IV.helyezett: TÓTH ANNA GABRIELLA "ELLENFÉLBŐL BARÁTTÁ" Debrecen Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és Általános Iskolája Arany János téri feladatellátási helye V.helyezett:DÁNIEL BOGLÁRKA "BARANGOLJUNK EGYÜTT!" Nyárádszereda (Maros megye, Románia) VI. helyezett: PRÁGAI VIOLA EMMA "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Debrecen Vénkerti Ált. Isk. és AMI

10-14 éves korcsoport MESE kategória. I.helyezett: BUDAHÁZI FANNI, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Sajószentpéter Kossuth Lajos Általános Iskola II. helyezett: PETRILLA RÉKA ÉDUA, "ÖSSZETETT SZEMMEL" Nyíregyháza-Nyírszőlős Apáczai Csere János Általános Iskola és AMI III.helyezett: KISS TÜNDÉR KATINKA, "AZ ÖREG" Kisgyőr Vörösmarty Mihály Katolikus Általános Iskola és Óvoda, Miskolc. IV.helyezett: IVÁDY NÁNDOR, "A SÉTÁLÓ FÁK LEGENDÁJA" Budapest Gloriett Sportiskolai Általános Iskola V. helyezett: PÉTER RAMON, "EGY BARÁTSÁG KEZDETE" Győr Prohászka Ottokár Orsolyita Közoktatási Központ VI. helyezett: BORBÁS FLÓRA PATRÍCIA, "A TÓ TITKA" Mórahalom Szent László Katolikus Általános Iskola.

15-18 éves korcsoport VERS kategória. I.helyezett: FAGYAL NIKOLETTA, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Vecsés Petőfi Sándor Római Katólikus Általános Iskola és Gimnázium II.Helyezett: PATAKI DOROTTYA TAMARA, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Börvely, Szatmár megye,Románia. Nagykárolyi Elméleti Líceum III.helyezett: KÁDÁR GERGŐ, "ÖRÖK TÁRS" Nagyszalonta, Románia, Bihar megye, Arany János Elméleti Líceum IV. helyezett: LUGOSI CSENGE ANNA, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Sümeg Kisfaludy Sándor Gimnázium V.helyezett: GYARMATI DOMINIK, "ÉLETHOZÓ" Debrecen Ady Endre Gimnázium VI. helyezett: HUDÁK JÁNOS, "CSENDÉLET, ÉLET, CSEND" Kiskunfélegyháza Kecskeméti Katona József Gimnázium

15-18 éves korcsoport PRÓZA kategória. I.helyezett: KRAJCZÁR LILLA, "AZ ERDŐ DALA" Zalaegerszeg Mindszenty József Általános Iskola, Gimnázium II.helyezett: CSELOVSZKY KATINKA, "KARJÁBAN RINGAT AZ ERDŐ" Budapest Deák téri Evangélikus Gimnázium III.helyezett: PAKSA BOGLÁRKA, "A SRÁC AZ ERKÉLYEN" Úri Czuczor Gergely Bencés Gimnázium és Kollégium IV.helyezett: SZÉKELY ZSÓFIA, "AZ ESŐ ELMOSSA" Verőce ELTE Apáczai Csere János Gyakorlógimnázium és Kollégium V.helyezett: SZEKERES NÓRA, "A MEGGYFA" Kunszentmiklós Baksay Sándor Református Gimnázium VI.helyezett: TAMÁSFALVI HANNA, "GONDOLATOK AZ ERDŐRŐL ÉS A SZERETET FÉSZKÉRŐL" Salgótarján Bolyai János Gimnázium

15-18 éves korcsoport MESE kategória. I.helyezett: TAMÁS ANETT, "NAGYERDEI INTERNET" Miskolc Herman Ottó Gimnázium II.helyezett: LUGOSI CSENGE ANNA, "A GESZTENYEFA MESÉJE" Sümeg Kisfaludy Sándor Gimnázium. III.helyezett: BORHI RÉKA, "A MADÁRIJESZTŐ" Kisújszállás Móricz Zsigmond Református Kollégium, Gimnázium, Szakgimnázium és Általános Iskola IV. helyezett: SZTEBEL JUDIT, "HA EGYSZER LESZ EGY GYERMEKEM, AZT ÜZENEM NEKI, VIGYÁZZ AZ ERDŐKRE" Rád VSZC Boronkay György Műszaki Szakgimnázium és Gimnázium V.helyezett: APÁTI JÁZMIN, "AZ ERDŐ ŐRZŐJE" Mátészalka Esze Tamás Gimnázium VI. helyezett: KANTA ELVIRA, "A NÉGY ÉVSZAK VÁLTAKOZÁSA" Mélykút Bácsalmási Hunyadi János Gimnázium

Közérdekű felhívása, bejelentése, esetleg ötletei vannak a debreceni Nagyerdővel kapcsolatban? Keressen minket! Kapcsolatfelvétel