Az erdő dala című vándor fotókiállításunk megnyitója - 2020.02.11.

 2020.február 11-én tartottuk a negyedik könyvünk fotóanyagából készült fotókiállításunk megnyitóját a Debreceni Ifjúsági Ház Galéria21 Termében. Országos és határon túli természetvédelmi-irodalmi vers,-próza és meseíró pályázati programsorozatunknak immáron NEGYEDIK kiadványát mutathattuk meg az Ifjúsági Ház meghívására, melyet örömmel tettünk és nagyon szépen köszönjük a lehetőséget.

Erre a megnyitóra a díjazott debreceni diákokkal készültünk.
Kovács Boglárka (Hatvani István Általános Iskola) Matolcsy Jonatán (Kossuth Lajos Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola)
Homovics Panna (Dóczy Gimnázium) és Farkas Ferenc (Abigél Szakközépiskola) közreműködésével "ízelítőt" adtunk a közönségnek a díjazott versek-prózák és mesék világából, felolvasással. Nagyon ügyesen megoldották a feladatot az ifjú szerzők.

Programunkat Halász D.János Igazgató Úr nyitotta meg, majd Gyarmati Dominik a 2017/2018-as "Karjában ringat az erdő" pályázatunk díjazott diákjától hallgathattuk meg Hannes Tuch: Az erdő fohásza című versét, saját feldolgozásban.
Rendezvényünket színesítette Soós Judit előadóművész, aki két remek dalt hozott el nekünk.
Meghitt és családias hangulatban töltöttük a tegnap esténket.
Hálásan köszönjük az aktív és magas számú részvételt!

Fotók: Dutka Judit, Jószay Magdolna, Kozma Csilla, Gombos Zsuzsa

TOVÁBBI KÉPEK ITT