Véradás 2021. május 14.

Kedves Természetbarát Véradóink, Önkénteseink és Támogatóink!

Szeretném megköszönni a 29 fő megjelent véradódonornak a segítségét, mellyel hozzájárult a III. éve megrendezett véradói kampányunkhoz. Szintén köszönet illeti az Egyesületünk önkénteseit, akik évről évre segítik munkámat.

Örömmel osztom meg a Csoportunk tagjaival, hogy lelkes támogatóink is vannak ezen programot illetően, hiszen a CONTIKI Kft ( Balázs Tárkányi ügyvezető) a szállításban, míg a felajánlásaikkal Judit Hüséné Kovács és Tóthné Nagyházi Nikolett kézműves szappankészítők és a Művésztér Egyesület által felajánlott könyvek színesítették a "kis figyelmességet" mellyel kedveskedtünk a mai napon a megjelent Természetbarát véradóinknak! ❤

Találkozunk: 2021. szeptemberben. 🙂

Tisztelettel és köszönettel: M.Ibolya ❤ 🙂