Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért 2021.augusztus 21

Mozduljunk meg együtt, közösen a Nagyerdő madárvilága megóvásának érdekében. Egyesületünk 5 éve (folyamatosan télen-nyáron) az általunk készített és fenntartott madáretetők-madáritatók gondozásával és fenntartásával hívja fel a debreceniek figyelmét a természet és környezetvédelem fontosságára. Évente két alkalommal szervezzük meg ezt a fajta "figyelemfelhívó, jótékonysági" rendezvényünket, melyet 2021-ben AUGUSZTUS 21-én szombatra tervezünk. Akik már részt vettek az előző években programunkon tudják, hogy minden esetben családias és igazán természetbarát közösség szerveződik.

A regisztráció és részvétel ingyenes. Jelentkezni a weblapunkon: www.nagyerdoertegyesulet.hu
Minden kedves Természetbarátunkat és családjaikat szeretettel várunk! ❤
Gyülekező: Köztemető 3-as kapu melletti kerítés mentén 300 m haladva, a tisztáson.