Rendhagyó csapatépítő program Fahidi Éva holokauszt túlélővel.

Makacsul kitartok amellett, hogy minden élethelyzetemben volt valami szerencsés, valami, amibe belekapaszkodtam, amitől nevetni lehetett, aminek örülni lehetett. Úgy is mondhatom, mindig utána mentem, megtaláltam." (Fahidi Éva)
2021. július 30-án a Krúdy Étterem különtermében szerveztük kulturális csapatépítő programunkat. Meghívott vendégünk Fahidi Éva (született: Debrecen, 1925. október 22. –) magyar kortárs szemtanú, író, színésznő, a holokauszt túlélője. Egyesületünk "madaras és túrás" csoportjainak tagjai tettek fel kérdéseket Éva néninek, a holokauszttal kapcsolatban. Az interaktív beszélgetésbe bekapcsolódott Andrási Andor (Bandi bácsi) Éva néni párja is. Tartalmas és értékes másfél órát tölthettünk el az "élő történelem" képviselőjével, Fahidi Évával.
2019. májusában vele készült interjút, érdemes elolvasni: https://videkicsajok.atlatszo.hu/az-embereket-nem-lehet-potolni-interju-fahidi-eva-holokauszttulelovel/

Képek:  https://www.facebook.com/media/set?vanity=debreceninagyerdoert&set=a.3002033460070946