2021.11.12. egyesületi hír

EGYESÜLETI HÍREK!

Az elmúlt 2-3 napban, mind a 11 db madáretetőnket a Nagyerdőben "üzembe" helyeztük. Minden etetőből kikerültek az itatóedények és feltöltésre kerültek, fekete napraforgóval. Megkezdtük tollas barátaink kosztoltatását. 🙂 A madáretetőink mellett - szinte kistestvérként - állnak a madáritatók, melyekben a friss víz ellátásról gondoskodunk. Az idei etetési szezonban is voltak önzetlen magfelajánlások madárbarátoktól, így ezúton is hálásan köszönjük a szíves segítséget: dr.Forgács Barna, Pálfy István, dr.Vad Attila, dr.Zsombik László madárbarátoknak és a begyűjtés koordinálását végző Gabi Szélesnének. ❤

Ne felejtsük el azt a madáretetős alapszabályt, ha megkezdtük az etetést, azt a szezon végéig, nem hagyhatjuk abba, - folyamatosan töltenünk kell - nem maradhat üresen az etető!

Jó munkát kívánok a csoport tagjainak, ebben a szezonban is, köszönettel: Marincsák Ibolya, egyesületi vezető

tabló 30 végleges