Fuss, kocogj, sétálj

futás hir1

Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért. 2022.04.23.

Április 23-án tartottuk az VI. "Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért" című rendezvényünket. A borongós időjárás ellenére is sokan kilátogattak a Nagyerdőre, hogy együtt gondolkodjunk és tegyünk a környezetünk megóvása érdekében. Madáretetős-itatós programunk kísérő rendezvénye ez az évi 2 alkalommal megrendezett sportnapunk az "együtt gondolkodás jegyében" ami, egyben jótékonysági is, hiszen a befolyt adományból a téli madáretetés költségeibe segítünk be. A Nagyerdő területén összesen 11 db erdei nagy dúcetetőben végezzük a téli madáretetést, valamint ugyanennyi erdei itató várja a Nagyerdő madarait télen-nyáron. Hálásan köszönjük támogatóinknak a felajánlott adományokat, valamint szponzorainknak a felajánlásait. ❤ Nagyon szépen köszönjük az aktív részvételt és " együtt gondolkodást", az önkéntesek lelkes, szívvel-lélekkel történő munkáját, hiszen mindnyájan hozzájárultak e rendezvény sikeres lebonyolításához! ❤ TALÁLKOZUNK OKTÓBER 8-án (szombaton) a Nagyerdő Emléknap jegyében szerveződő VII. "Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért"-on. 🙂 M.Ibolya

Képek: