Medveles Erdélyben

web banner08                                                                                                 

Csodálatos 4 napot töltöttünk Erdélyben 2022.06.30-07.03-án. Tusnádfürdőn szálltunk meg, innen indítottuk túráinkat. Megismerkedtünk a környék látványosságaival - Szent Anna-tó, Apor lányok feredője, Torjai büdösbarlang, Mohos tőzegláp - valamint biztonságos lesből, betekintést nyertünk a medvék életének piciny részébe is. Egy teljes napon át, terepjáró Jeep-ek segítségével bejártuk CSÁNGÓFÖLDET. Sok-sok hasznos információkkal lettünk gazdagabb, számos értékes embert ismerhettünk meg, köszönet minden szak és túravezetőnek. Programhelyszíneink között szerepelt a Sebesvár bejárása és a Szentegyházi Gyerekfilharmónia otthonában történő látogatás is. Felejthetetlen élményekben volt részünk. Köszönjük szépen a beküldött fotókat: Gebei Annamária, Incze József, Márián Katalin, Csősz Katalin, Schwarzkopf Margaréta 

KÉPEK