Minden út Rómába vezet.

web banner012 masolat

2022.szeptember 26-október 02-ig, egy hetet töltöttünk a gyönyörű Rómában, Velencét is utunkba ejtve. Olyan kulturális élményekben volt részünk, amit a képek leírási részénél olvashatunk, itt külön nem részletezem. A pápai audienciától kezdve, Róma legszebb látnivalóin keresztül az ókori Rómán át, számos olyan élményt tapasztaltunk, amit igazából a fotók nem adnak vissza! Azok akik részt vettek ezen a kiránduláson jól tudják, hogy a vatikáni idegenvezetőinknek köszönhetően, egy egyedi és megismételhetetlen "időutazáson" vettünk részt a Rómában töltött napjainkon. Velencében szintén - "egy Kiscsillagnak" köszönhetően - tartalmas és mozgalmas két napot töltöttünk. Köszönjük szépen szállásadóinknak, idegenvezetőinknek és sofőreinknek lelkes, magabiztos és professzionális munkáját! Köszönöm szépen a beküldött képeket: Gebei Annamária, Márián Katalin, Vixathepné Ari Pálma, Lövei Istvánné, Pálmai Ildikó.

KÉPEK: