Budapesti kultúrséta vasárnap, Országház

adv2022. november 27-én, ADVENT ELSŐ VASÁRNAPJÁN zártuk "Budapesti kultúrséta vasárnap" programsorozatunkat. Természetesen az Országház helyszíni bejárása került fókuszba. Az Országház Látogatóközpont által vezetett betekintés, sok-sok információt szolgáltatott az ikonikus épületről. Körbejártuk az Országházat, idegenvezetőnk segítségével megnéztük a Kossuth tér minden szegletét és elsétáltunk a Szent István bazilikáig. Gyönyörű látványt nyújtott az Országház előtt felállított "ország karácsonyfája", valamint ízelítőt kaptunk az adventi forgatagról. Első alkalommal adták át a Magyar Művészeti Akadémia népművészeti tagozatának közreműködésével megvalósult nemzet betlehemét az Országház előtt. Köszönöm szépen a szak-és idegenvezetők kiváló munkáját és a kultúrcsoport aktív részvételét záróprogramunkon

KÉPEK