Természetfotós pályázat
2023-2024

A Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület természetfotós pályázatot hirdet
a TERMÉSZET jegyében általános- és középiskolások részére

"Négy évszak a természetben"

címmel, melyre a határon túli iskolások képeit is várjuk.

A zsűri ajánlása alapján, az alábbi 4 főtémák egyikét célszerű megjeleníteni a műveken:
állatvilág, növényvilág, tájak, illetve az ember és a természet kapcsolata

KATEGÓRIÁK:

1. 6-9 éves korosztály (2015 és 2018 között születtek)
2. 10-14 éves korosztály (2010 és 2014 között születtek)
3. 15-19 éves korosztály (2005 és 2009 között születtek)

MEGKÖTÉSEK:

- Minden pályázó maximum 3 képpel pályázhat!
- A pályázatra digitális fotókat várunk, vagy hagyományos, analóg eljárással készült képek (papír, dia), digitális változatát.
- A pályamű formátumai a következők lehetnek: .jpeg, .jpg vagy .png!
- A kép a lehető legjobb minőségű legyen, de a mérete nem haladhatja meg a 2MB-ot
- A feltöltött fájl nevének kötelező alakisága: megpályázott kategória sorszáma.pályázó neve.kép címe (példa: 1.NagyAnna.MegfakultNyár)!

"Négy évszak a természetben" a pályázat címe, és nem a pályamunkák kötelező címe!
A kiírásnak nem megfelelő pályaműveket kizárjuk a versenyből!
Nem értékeljük továbbá az egyértelműen felnőtt által készített alkotásokat!

A pályamunkákat a Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület hivatalos oldalán lehet beküldeni:
<< JELENTKEZÉSI LAP >>

Beküldési határidő: 2024.06.20. éjfél

A díjátadó idejével kapcsolatban jelenleg folyik az egyeztetés, azt minden helyezettel időben közöljük.

A pályázattal kapcsolatos kérdések esetén a következő email címre várjuk a leveleket:

Sikeres pályázatot kívánunk!

fotós