X. Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért!
Debrecen 2024.04.20

A JELENTKEZÉS LEZÁRULT!

Általános információk

Időpont: 2024.04.20. 9:00

Helyszín:

• Debreceni Köztemető 3-as kapu melletti kerítés mentén 300 m haladva, a tisztáson
  • GPS: 47° 34' 9.8 , 21° 38' 28" E

Szervező: Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület

• Honlap https://www.nagyerdoertegyesulet.hu/
  • Szervezőbizottság elnöke: Marincsák Ibolya (az egyesület elnöke)
  • Elérhetőség Telefon: +36-70-321-7225

NEVEZÉS

• Az eseményre nevezni kizárólag az online űrlapon keresztül lehet  <<< JELENTKEZÉSI FELÜLET >>>
  • A nevezés és a részvétel INGYENES.
  • Az eseményen részt vevő személy kizárólag a saját, személyes adatait adhatja meg a regisztráció során.
  • Minden olyan személynek, aki a rendezvényen rajtszámot és oklevelet igényel, regisztrálnia kell.
  • Helyszíni regisztrációra nincs lehetőség. Aki ennek ellenére a sportrendezvényen részt kíván venni, megteheti, de rajtszámra, oklevélre és egyéb ajándéktárgyra nem tarthat igényt!

Online nevezés határideje: 2024.04.16. (kedd) éjfél.

TÁVOK

• 1.5 km
  • 2.5 km
  • 5 km
  • 7.5 km

KATEGÓRIÁK

• Önállóan futó gyerek (12-16 éves)
  • Felnőtt nő
  • Felnőtt férfi
  • Kutyás futó
  • Sportoló (nők & férfiak)
  • Egyéb (pl. család, sétálók, nordic walking stb.)

IDŐPONTOK

A feltüntetett időpontok csupán tájékoztató jellegűek, bizonyos tényezőktől függően változtatásra kerülhetnek!

KATEGÓRIA RAJTSZÁM ÁTVÉTEL START
Kutyás futó 9.15 - 9.30 9.45
Önállóan futó gyerek (12-16 éves) 9.30 - 9.50 10.00
Felnőtt nő 9.50 - 10.05 10.10
Felnőtt férfi 10.05 - 10.15 10.20
Sportoló (nők & férfiak) 10.15 - 10.25 10.30
Egyéb (pl. család, sétálók, nordic walking stb.) 10.25 - 10.45 10.50

ADOMÁNYOZÁS

A sportrendezvényen lehetőség van az egyesület munkájának támogatására pénz adomány formájában a kijelölt helyen. Az adományt az az egyesület az alábbi célokra használja fel:

• madáretetés
  • mókusetetés
  • etető alkalmatosságok karbantartása

EGYÉB TUDNIVALÓK

• Edzettségi és egészségi állapot: a versenyző a nevezés elküldésével és a regisztráció megtételével vállalja, hogy edzettségi és egészségi állapota megfelelő és versenyzésre alkalmas.
  • Ruházat: a versenyző egyéni felelőssége, hogy az időjárásnak megfelelő öltözetben indul a versenyen.
  • A rendezvényen fénykép és videófelvételek készülnek, amelyeken esetlegesen a nevező személy szerint felismerhető. A nevező hozzájárul, hogy a fénykép és videófelvételeket a szolgáltató szabadon felhasználhatja rendezvényük reklámozására, hirdetésére.

Adatkezelés

A Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület mint adatkezelő elkötelezett a nevezés során keletkezett személyes adatok védelmében,kiemelten fontosnak tartja a nevezők ehhez kapcsolódó jogait. A Szolgáltató kötelezettséget vállal, hogy a személyes adatokat bizalmasan kezeli, és megtesz minden olyan biztonsági, technikai és szervezeti intézkedést, mely az adatok bizalmasságát, sértetlenségét és rendelkezésre állását garantálja. A Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület kötelezettséget vállal arra is, hogy az általa kezelt személyes adatokat semmilyen formában nem adja ki harmadik személynek.