NEKÜNK NEM NYOLC - HANEM KILENC!

Nagyerdő pad felújításIgen, nekünk, akik egyesületbe szerveződtünk, hogy a város tüdeje, a Nagyerdő minél vonzóbb és barátságosabb legyen, nem nyolc, milyen padokon pihenhetnek az idelátogatók.

Ennek érdekében vállaltuk el a legfrekventáltabb helyek pihenőpadjainak rendbetételét. Szombaton reggel pontosan kilenc órakor kezdte meg a munkát a maroknyi, de lelkes kis csapat.

A napi feladat azoknak a padoknak a felújítása volt, amelyeknél nem volt szükséges a fa alkatrészek pótlása, csupán csiszolással, gletteléssel, festéssel újjá lehet varázsolni.

Ez az Ady Endre úton összesen kilenc darab padot jelentett. A jó időben és jó hangulatban jól haladt a munka, kora délutánra meg is újult a kilenc pad.

A további pihenők megszépítésére még ebben a hónapban számíthatnak a Nagyerdőre látogatók.

Nagyerdői padok felújítása

Debreceni Nagyerdőért Egyesület!