VIII. Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért

VIII. alkalommal rendeztük meg, - az évente kétszer szervezett (április, október)- madaras sportnapunkat. Az idei első rendezvényünkön, nevezhetjük "tavaszi fordulónak" igen sokan gondoltuk úgy, hogy közösen megmozdulunk a Nagyerdő madaraiért, ki-ki a maga által választott formában - futva, gyalogolva, sétálva, együtt a család babkocsival, kutyusokkal a gazdik - a Nagyerdő kijelölt erdei futópályáján.
A megtett táv is szabadon választható volt, - 1,5 km- 2,5 km - 5 km -7 km - madaras táblákkal jelöltük a fordulókat. Jó hangulatban töltöttük a szombat délelőttünket, most sem maradhatott el a szokásos energiapótláshoz szükséges "ellátmány", valamint a legjobban teljesítők könyvjutalomban részesültek. Minden HÖLGY, aki teljesítette az általa kitűzött távot, igazi "csajos" meglepetésnek örülhetett, a gyerekek pedig kérhettek ajándék arcfestést. Remek napunk volt egy nemes cél érdekében, egy kiváló ÖNKÉNTES csapat koordinálásával. Köszönjük szépen, hogy ilyen sokan részt vetettek programunkon, TALÁLKOZUNK OKTÓBER 7-én (szombaton) az "őszi fordulóban" a Nagyerdő Napja jegyében!
 
Képek ide kattintva érhetőek el.