IX.Fuss,kocogj,sétálj a Nagyerdő madaraiért

2023. október 7-én szombaton tartottuk a IX. Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért sportnapunkat. Ezen rendezvényünkkel tisztelgünk minden évben a NAGYERDŐ EMLÉKNAPJA előtt is.

1939. október 10-én nyilvánították védetté a Debreceni Nagyerdő észak-keleti sarkának egy harminchektáros tölgyesét. A magyar Természetvédelmi Törzskönyv első tételeként jegyezték be ezt a területet és alább még öt kisebb darabot. Több mint 400 fő TERMÉSZETBARÁTUNK, valamint 30 KUTYUS és GAZDIJA gondolta úgy, ahogy MI és részt vett rendezvényünkön. Nagyon szépen köszönöm mindnyájatok részvételét, büszke vagyok ÖNKÉNTES CSAPATOMRA, akik lelkes és precíz munkája nélkül, nem jöhetett volna létre ez a programunk! Külön köszönet a TÁMOGATÓINKNAK a felajánlásaikért és a Debreceni Mantrailing és Kutyás Egyesületnek a lelkes részvételért! Találkozunk 2024. áprilisban! 

 

Fényképek az eseményről ide kattintva elérhetőek.