Titkot rejt az erdő - kiállítással egybekötött könyvbemutató

2024. január 18-án a Magyar Kultúra Napjához kapcsolódva tartottuk a VIII. kiállítással egybekötött könyvbemutatónkat.

A 2022/23-as tanévre kiírt pályázati felhívásaink a "Titkot rejt az erdő" (irodalmi) és "Velünk élő természet gyerekszemmel" (természetfotós) címeket viselte. Tartalmas és igényes kivitelben jelent meg albumunk, amelynek bemutatását méltóképpen ünnepeltük meg a DEMKI Régi Ifjúsági Ház Galéria 21 termében. A díjazott diákok felolvasását, vendégfellépők produkcióival színesítettük. Nagyon szépen köszönöm a diákok: Udvardy Regina, Mónus Dóra, Kovács Boglárka, Vincze Zsófia és Bajnóczki Bence, valamint vendégelőadóink: Soós Judit (ének) Oláh Anita (hárfa) és Kovács Bálint (klarinét) részvételét.

Köszönjük szépen, hogy ilyen sokan megtisztelték programunkat személyes részvételükkel.

Köszönettel: Marincsák Ibolya egyesületi elnök

Fényképek az Egyesület facebook oldalán találhatóak meg, akár ide kattintva is.