Balku László író könyvbemutatója 2024.

 2024. február 15-én tartottuk BALKU LÁSZLÓ egyesületi tagunk könyvbemutatóját a DEMKI Ifjúsági Ház, Galéria 21. termében.

A rendezvény moderátorának Szabó Krisztinát a Művésztér Egyesület elnökét kértük fel, aki nagyon érdekfeszítően kérdezett, fenntartva végig a közönség figyelmét.
A "Sátánfogócska" és "Fű" novellák egy könyvben kerültek kiadásra. A Sátánfogócska című szocio-thriller valós eseményre, az utolsó romagyilkosság utáni napokban kialakult helyzetre épített fiktív szerelmi történet. Azt kívánja ábrázolni, hogy a kölcsönös félelem hogyan fokozódik az őrületig és vezet tragédiához. A Fű egy középiskolás lány története, aki drogfüggővé válik, és emiatt életveszélyes helyzetekbe keveredik. Saját talpraesettségének és barátnője önzetlen segítségének köszönhetően azonban sikerül megtalálnia régi önmagát.
Programunkat Kovács Boglárka - Ady Gimnázium tanulója - színesítette szép gitárjátékával.
Köszönjük szépen az aktív részvételeteket! Marincsák Ibolya egyesületi vezető
 
Fotók az eseményről ide kattintva érhetőek el.