Rendhagyó KÖNYVBEMUTATÓ - Szalai Viktor

2024. 02.27-én tartottuk közös szervezésben a Debreceni Zsidó Hitközséggel "RENDHAGYÓ KÖNYVBEMUTATÓ - Szalai Viktor" című programunkat a Hitközség központjában.

A könyvbemutató ötletét, a pontosan 1 évvel ezelőtt Izraelben tett kirándulásunk apropója adta, amelynek idegenvezetője a könyv szerzője, Szalai Viktor volt. A Jeruzsálemben élő magyar idegenvezető szívesen eleget tett meghívásunknak és egy kellemes beszélgetés keretében hallgathatta a mintegy 100 fős közönség, Viktor beszámolóját. A program moderátora Heller Zsolt esszéista, folkesztéta volt, aki nagyon érdekfeszítően tette fel kérdéseit, végig fenntartva a közönség érdeklődését. Rendezvényünket Bíró Karina és Kovács Márk hegedűjátéka színesítette.
Köszönjük szépen, hogy ilyen sokan eljöttetek!

Az eseményen készült fényképek ide kattintva megtalálhatóak.