Fuss, kocogj, sétálj a Nagyerdő madaraiért 2024. tavasz

2024.április 20-án tartottuk a X. jubiláló "Fuss,kocogj,sétálj a Nagyerdő madaraiért" programunkat. A rendezvénnyel a Nagyerdő madárvilágának védelmére szeretnénk felhívni a debreceniek figyelmét. Évente 2 alkalommal szervezzük ezt a programunkat, tavasszal és ősszel. Azok akik kilátogatnak sportnapunkra, szabadon választott távok és a teljesítési formák között dönthetnek, hiszen futhatnak-kocoghatnak-sétálhatnak-gyalogolhatnak, 1,5-2,5-5-7,5 km-en. Online regisztráció szükséges minden rendezvény előtt, valamint figyeljünk arra, hogy melyik csoport, mikor indul. Köszönjük szépen, hogy ilyen sokan eljöttetek. Beszéljenek azok a pillanatképek, amelyek szombaton készültek a programon. Köszönöm szépen a TÁMOGATÓINK és lelkes ÖNKÉNTESEINK támogató segítséget és munkáját, valamint a beküldött remek fotókat. TALÁLKOZUNK OKTÓBER 12-én szombaton az ŐSZI SPORTMEGMOZDULÁSUNKON, amelyet egyben a NAGYERDŐ NAPJÁHOZ is kötünk, minden évben! 

 

Az eseményen készült fényképek az egyesület Facebook oldalán megtekinthetőek.