Debreceni Nagyerdőért Természetvédelmi és Kulturális Egyesület 

Kapcsolat

Programok

AZ EGYESÜLETÜNK CÉLJA

Partnereink

albánia2

 

Nyári tervezhetőség érdekében néhány információ és dátum.
Debrecen-Szeged-Belgrád-Montenegró-Albánia
Indulás: AUGUSZTUS 23-án (kedden) éjjel, 6 nap (5 éjszaka), kényelmes légkondicionált busszal. Elhelyezés 2-4 ágyas apartmanokban. Belgrádban idegenvezetővel, városnézés - Adriai tengerparti helyszínünk Qerret, (ahol a szállásunk is található) - Berat az 1000 ablak városa, a berati vár - Szkander bég várrom - Kruja város és vár, bazárral - Rodon fok - Holti kanyon, Nartai kalavastrai lagúnák, Kalavastán a lagúnában "fut keresztül" az európai madár populáció 6-8%-a a flamingók és pelikánok "hazája", Albánia fővárosa Tirana. Néhány gondolatébresztő programhelyszín, valamint az Egyesületünk elültet egy pálmafát is! 🙂 TERVEZÉS ÉS EGYEZTETÉS ALATT!!
Érdeklődni: tura.nagyerdoertegyesulet.hu