Adományoztunk a Debreceni Mantrailing és Kutyás Egyesületek.
Adományoztunk a Debreceni Mantrailing és Kutyás Egyesületek.
Egyesületünk idén is megjelentette a "Mit suttog az erdő?" és a "Természet mosolya" pályázatok albumát.
December 17-19. között, ismét megrendezzük a segítőkész Természetbarátoknak szóló véradó programunkat, az "ADVENT " jegyében.
2025. november 22-én tartottuk Egyesületünk szülinapi partiját. Fotós beszámoló.